فروش رب گوجه فرنگی
خانه / رب گوجه فرنگی تبرک / قیمت رب گوجه فرنگی تبرک | فروش عمده آن توسط بهترین شرکت های پخش

قیمت رب گوجه فرنگی تبرک | فروش عمده آن توسط بهترین شرکت های پخش

قیمت رب گوجه فرنگی تبرک

رب گوجه فرنگی تبرک یکی از بهترین محصولات فراوری شده ایران بوده که در شرایط کاملا بهداشتی تهیه شده است و برای تولید آن از مواد اولیه با کیفیت استفاده می شود.

رب گوجه فرنگی تبرک با استفاده از دستگاه های مجهز و تمام اتوماتیک تهیه شده و همچنین از مواد افزودنی به دور بوده است.

رب گوجه فرنگی شیشه ای تبرک را می توان با قیمت پایین از فروشگاه های معتبر در سراسر کشور خریداری کنید با خرید اینترنتی و عمده این محصول در کاهش قیمت تاثیر گذار باشید.

قیمت رب گوجه فرنگی تبرک | فروش عمده آن توسط بهترین شرکت های پخش

کارخانه تولید انواع رب گوجه فرنگی تبرک

کارخانه تولید انواع رب گوجه فرنگی تبرکتاریخچه رب تبرک

مجموعه صنعتی تبرک با ابتیاع شرکت شهداب نا خراسان در سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را در زمینه تولید رب گوجه فرنگی با ظرفیت مصرف ۲۰۰ تن گوجه فرنگی در شبانه روز آغاز نموده است . اقدام به سرمایه گذاری ، توسعه و خرید کارخانجات همجوار در زمینه تولید سس مایونز در سال ۱۳۸۸ . توسعه و تولید آبمیوه پاکتی و قوطی و چای طی سالهای ۱۳۸۳ و ۱۳۸۴ اقدام به خرید ماشین آلات جدید از کشور ایتالیا در زمینه تولید رب گوجه فرنگی و افزایش مصرف گوجه فرنگی به ۱۵۰۰ تن نمود.

لیست قیمت انواع رب گوجه فرنگی تبرک در ایران

لیست قیمت انواع رب گوجه فرنگی تبرک در ایرانقیمت عمده رب گوجه فرنگی تبرک

رب گوجه فرنگی تبرک۷۵۰ گرمی     قیمت ۱۵۶۰۰ تومان

رب گوجه فرنگی ۴۰۰گرمی  قیمت عمده            29500 تومان یک کارتن

رب گوجه شیشه ای تبرک        قیمت ۱۵۹۰۰ تومان

رب گوجه فرنگی تبرک ۸۰۰گرمی    قیمت  16600 تومان

رب گوجه فرنگی ۳۷۰ گرمی    قیمت ۷۵۰۰ تومان

عرضه بهترین رب گوجه فرنگی ارزان

عرضه بهترین رب گوجه فرنگی ارزانرب گوجه فرنگی تبرک ۱ کیلویی در بازار از نرخ خرید و فروش مناسبی بهره مند است زیرا از طرف مردم بسیار کاربردی بوده و همواره مورد استفاده قرار دارد.

رب گوجه فرنگی را می توان در هنگام سوختگی های مختلف نیز به کار گرفت مثلا وقتی دستتان می سوزد با مقدار کافی از رب گوجه فرنگی می توان درد آن را تسکین بخشید و از تاول زدگی آن جلوگیری نمود.

رب گوجه فرنگی علاوه بر خواص درمانی که دارد از نقشی که در طعمی که به غذاهای مختلف می بخشد نیز نمی توان چشم پوشی کرد که آن را نیازمند به بهره گیری از یک برند خوشنام مانند تبرک می نماید.

رب گوجه فرنگی تبرک ۱ کیلویی در بازار مشهد و دیگر استان ها بسیار مورد استقبال قرار دارد زیرا هم قیمت ارزانی را داشته و هم کفیتی مطلوب و درخور را ارائه می کند.

وقتی به طرز تهیه رب گوجه فرنگی نگاه می کنید مشاهده می کنید که رب گوجه فرنگی تنها به گوجه های رسیده نیاز دارد.

یعنی مواد تشکیل دهنده خاصی را نمی توان برای رب گوجه فرنگی به جز گوجه نام برد . این که چند درصد از رب گوجه را گوجه هی گرد و چند درصد را انواع گلابی تشکیل دهد تا آب و گوشت مناسب برای به دست آمدن رنگ و غلظت خوب را در رب داشته باشیم در کارخانه ها بر حسب میزان کیفیتی که ربشان دارد می توان متفاوت دید . اما مواد تشکیل دهنده رب گوجه فرنگی های صنعتی گاهی مواد افزودنی مجاز برای پیشگیری از کپک زدگی می باشد و گاهی هم برخی کارخانه های غیر مجاز برای رب گوجه های موجود از صیفی جاتی چون سیب زمینی و کدو حلوا استفاده می کنند تا غلظت بیشتر از آن چه هست به نظر برسد که در طعم و رنگ رب هم اثر می گذارد. این مواد در اصل تقلب در رب گوجه فرنگی می باشند.

شگفت انگیزترین قیمت رب گوجه فرنگی صادراتی

شگفت انگیزترین قیمت رب گوجه فرنگی صادراتیصادرات رب گوجه فرنگی تبرک به کشورهایی مانند روسیه ، چین ، عراق ، افغانستان ، سوریه و … صورت می گیرد.

صادرات اغلب از طریق شرکت های خصوصی ، خرید مستقیم از کارخانه تولید تبرک و سفارش ا طریق تامین کنندگان اولیه صورت می گیرد.

رب گوجه فرنگی تبرک قوطی در دو وزن نیم کیلوگرمی و یک کیلو گرمی تولید می شود در جدیدترین تولیدات ، درب قوطی رب گوجه ها آسان بازشو هستند که باعث افزایش قیمت فروش آنها شده است .

برای صادرات رب گوجه فرنگی با حجم بالا ، خرید مستقیم و از طریق تامین کنندگان شناخته شده در بازار ، بهترین راهکار به شمار می آید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای مرتضی پیروی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09118729312
شماره موبایل: 09378713025
تلگرام: mpeyravi3025@
پست الکترونیکی: m.peyravi3025@gmail.com
آدرس: استان گلستان،شهرستان رامیان،شهرتاتارعلیا،خ شهیدرازبان،پلاک۲۶

پاسخی بگذارید